Bytów szczęśliwy dla nas

W znakomitych nastrojach wracamy z rozgrywanego w Bytowie wyścigu Orlen Lang Race!

Wyniki osiągnięte przez zawodników #procyclingbymarycz dały nam sporo powodów do radości. Trener Jarosław po zaciętej walce w końcówce wyścigu , wywalczył 3 miejsce na podium, a jedyna przedstawicielka piękniejszej płci – Iza wywalczyła również świetne trzecie miejsce w swojej kategorii! Ponadto kilku zawodników zanotowało życiowe rekordy bądź najlepsze wyniki w historii startów na tej popularnej bytowskiej imprezie.

Miejsca naszych zawodników:

  • 3miejsce open oraz 3 miejsce w M3 – Jarosław Marycz
  • 3miejsce w kat K3 – Izabela Chodor
  • 8miejsce w open 8miejsce w M3- Paweł Zyśko
  • 18miejsce w kat M3- Jakub Głuszko
  • 19miejsce w kat M4- Sławomir Stoltman
  • 25miejsce w kat M4- Rafał Chodor

Ponadto pozostali nasi zawodnicy reprezentowali barwy team-u w innych imprezach w ten weekend.

Nasz triathlonowiec Arek Szulc zadebiutował w Malborku na dystansie 1/4 gdzie całość pokonał w czasie 2:29,47 .

Gabriel Girau startował w Zawnie, na kolejnym ze startów zaliczanych do ŻTC Bike Race gdzie wywalczył 7 miejsce. W klasyfikacji generalnej zajmuje wciąż wysokie miejsce, a do końca zmagań pozostał jeszcze jeden start który zadecyduje o tym kto zostanie zwycięzcą całego challenge’u. Trzymamy mocno kciuki aby to był nasz zawodnik!

Ostatni z naszych zawodników startujący w ten weekend na Pyrzyckim Kolarskim Grand Prix – Marcin Bachtiak uczestniczył w dużej kraksie na samym początku rywalizacji. O ile na szczęście sam zawodnik wyszedł z upadku bez szwanku, to niestety nie można tego powiedzieć o jego rowerze, w którym kilka elementów nadaje się do wymiany.

Nie mniej jednak był to bardzo udany weekend dla naszych zawodników. Mnie jako trenera, bardzo cieszą udane występy naszych kolarzy i fakt, iż coraz to raźniej i śmielej radzą sobie podczas kolejnych startów.

Jarosław