Zimowy sen

Sławek pokazuje jak jest…..

Z dnia na dzień za oknem robi się bardziej szaro, buro i mokro, coraz mniej nam się chce wyjechać na rower, do tego dzień jest coraz to krótszy.

Nim wrócimy do domu to już jest ciemno i tak mija kolejny dzień bez treningu….

Co niektórzy, jak na prawdziwe misie przystało, zapadają w zimowy sen. Odstawiają swoje rowery otulone w ciepły koc do garażu i wyciągają je dopiero w lutym bądź w marcu, a wtedy trzeba pozbyć się kilku kilogramowego zimowego balastu….ale dziś będzie bajka o innych misiach.

„Moje misie” to są zupełnie inne chłopaki. Prawdziwi twardziele nie jakieś tam zwykłe ponure misiaki…

Rafał w gotowości do kolejnego treningu.

Podsumowując, wszystkie nasze zwierzaki są nadal aktywne i rywalizują na rowerach, ale dwóch jeszcze w ubiegły weekend brało udział w zawodach i to ze wspaniałymi rezultatami.

Marek reprezentując nasze barwy podczas SPEEDCROSS MTB Najlepszy na Świecie wywalczył 4 miejsce !!

Marek świętując 4 lokate podczas Speedcross MTB w Świeciu.

TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI LZS

Natomiast najmłodszy z naszej watachy, Nikodem reprezentując barwy swojej drużyny Cartusia Kartuzy podczas Torowych Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS wywalczył jeden srebrny oraz trzy brązowe medale!

Nikodem wywalczył srebrny medal w konkurencji na 1km, a w rywalizacji w wyścigu punktowym, scratchu oraz na dystansie 4km wywalczył brązowe medale!

Ogromne gratulacje dla Nikodema!! Brawo!

Pozostała część watachy absolutnie nie idzie spać na zimę i już myśli o nowych wyzwaniach na następny sezon.

Nie bądź miś i nie idź spać na zimę, wypełnij formularz kontaktowy już dziś i zacznij trenować ze mną. Bądź prawdziwym zwierzakiem 😉

www.cyclingplanet.pl
www.rehakoszalin.pl
www.weron.pl